+381 62/555-854 klub@pkbarakuda.org

PK BARAKUDA

TAKMIČARI

Program takmičenja i takmičarske grupe

Sve informacije o takmičenjima i takmičarskim grupama.

RASPORED TAKMIČENJA I PRIPREMA ZA 2019. GODINU

Raspored takmičenja 2019

Zimsko prvenstvo Srbije za pionire2523. - 24.03.PSSPropozicijeRezultati
Zimsko prvenstvo Srbije za kadete2530. - 31.03.PSS
Masters 11 April5005.04.Beograd
Velika nagrada 11. Aprila5005. - 07.04.Beograd
Plivko5005. - 06.04.Beograd
Sve prolazi Zvezda traje5020.04.Beograd
Uskršnje pripreme-Radovljica*5026. - 04.05.Radovljica, SLO
MM Ilirija 2019.**5004.05.Ljubljana, SLO
Banja Luka Open 2019.5025. - 26.05.Banja Luka, BIH
BG Liga 1. и 2. kolo5001. - 02.06.Beograd
BG Liga 3. и 4. kolo5008. - 09.06.Beograd
Petnica Kup5015.06.Valjevo
Letnje otvoreno masters prvenstvo Srbije 5015.06.PSS
Trofej BG-Pobednik5029. - 30.06.Beograd
Mala Liga5029.06Beograd
Letnje prvenstvo Srbije za pionire5029. - 30.06.PSS
Letnje pripreme-Nikšić*5001. - 21.07.Nikšić, CG
Otvoreno prvenstvo Crne Gore**5006. - 07.07Podgorica, CG
Отворено првенство Јагодине 20195028.07.Jagodina
Letnje prvenstvo Srbije za kadete5027. - 28.07.PSS
Letnje prvenstvo Srbije za juniore i aps.5002. - 04.08.PSS
23. Delfin Kup5003.08.Ada
Letnji Kamp-Skouras*2524. - 31.08.Halkidiki, GRE
Mlade nade 20192521.09.Kikinda
Humanitarni masters - Vračar 20192512.10.Beograd
BG Liga 1. и 2. kolo2519. - 20.10.Beograd
BG Liga 3. и 4. kolo2526. - 27.10.Beograd
27. Grand Prix - Kup Zrenjanin 2019.2531.10. - 03.11.Zrenjanin
22. Kup Pančevo 20192523.11.Pančevo
Kotlić Kup2530.11. - 01.12.Baja, HUN
Zimsko otvoreno masters prvenstvo Srbije 2507.12.PSS
29. Miting mladih plivača Vračar2507. - 08.12.Beograd
Zimsko pojedinačno i ekipno prvenstvo Srbije za JA2513. - 15.12.PSS
Sveti Nikola5021. - 22.12.Niš
22. Deda Mraz2528.12.Novi Sad
* U PLANU
** TAKMIČENJE VEZANO SA PRIPREMAMA
*** KALENDAR PODLOŽAN PROMENAMA

Takmičenja 2019

Naziv takmičenja
25/50 met.
Mesto i vremePropozicijaRezultati
Zimske pripreme-Bečej10. - 16.02. Bečej
Prvenstvo Vojvodine - 25m24.02. PSV
27. Ante Lambaša - 50m02. - 03.03.
Beograd
Prvenstvo Srbije - 50m15. - 17.03.
PSS
Zimsko prvenstvo Srbije za pionire - 25m23. - 24.03. PSS
Zimsko prvenstvo Srbije za kadete - 25 m30. - 31.03. PSS
Masters 11 April - 50m05.04. Beograd
Velika nagrada 11. Aprila - 50m05. - 07.04. Beograd
Plivko - 50m05. - 06.04. Beograd
Sve prolazi Zvezda traje - 50m20.04. Beograd
Uskršnje pripreme-Radovljica*26. - 04.05. Radovljica, SLO
MM Ilirija 2019.** - 50m04.05. Ljubljana, SLO
Banja Luka Open 2019. - 50m25. - 26.05. Banja Luka, BIH
BG Liga 1. и 2. kolo - 50m01. - 02.06. Beograd
BG Liga 3. и 4. kolo - 50m08. - 09.06. Beograd
Petnica Kup - 50m15.06. Valjevo
Letnje otvoreno masters prvenstvo Srbije - 50m15.06. PSS
Trofej BG-Pobednik - 50m29. - 30.06. Beograd
Mala Liga - 50m29.06 Beograd
Letnje prvenstvo Srbije za pionire - 50m29. - 30.06. PSS
Letnje pripreme-Nikšić* - 50m01. - 21.07. Nikšić, CG
Otvoreno prvenstvo Crne Gore** - 50m06. - 07.07 Podgorica, CG
Отворено првенство Јагодине 2019 - 50m28.07. Jagodina
Letnje pojedinačno i ekipno prvenstvo Srbije za kadete - 50m27. - 28.07. PSS
Letnje prvenstvo Srbije za juniore i aps. - 50m02. - 04.08. PSS
23. Delfin Kup - 50m03.08. Ada
Letnji Kamp-Skouras* 24. - 31.08. Halkidiki, GRE
Mlade nade 2019 - 25m21.09. Kikinda
Humanitarni masters - Vračar 2019 - 25m12.10. Beograd
BG Liga 1. и 2. kolo - 25m19. - 20.10. Beograd
BG Liga 3. и 4. kolo - 25m26. - 27.10. Beograd
27. Grand Prix - Kup Zrenjanin 2019. - 25m31.10. - 03.11. Zrenjanin
22. Kup Pančevo 2019 - 25m23.11. Pančevo
Kotlić Kup - 25m30.11. - 01.12. Baja, HUN
Zimsko otvoreno masters prvenstvo Srbije - 25m07.12. PSS
29. Miting mladih plivača Vračar - 25m07. - 08.12. Beograd
Zimsko prvenstvo Srbije za JA - 25m13. - 15.12. PSS
Sveti Nikola - 50m21. - 22.12. Niš
22. Deda Mraz - 25m28.12. Novi Sad
* U PLANU
** TAKMIČENJE VEZANO SA PRIPREMAMA
*** KALENDAR PODLOŽAN PROMENAMA

NAŠA TAKMIČENJA

Ante Lambaša 2019

„MAD WAVE CHALLENGE“

Memorijal Ante Lambaša, u organizaciji našeg kluba u čast utemeljivača Jugoslovenskog plivanja i vaterpola. Pod pokroviteljstvom sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda, održava se 27. put 02 i 03.marta 2019.godine na bazenima SRC 11.April u Novom Beogradu. Prigodne nagrade za takmičare obezbedio je “Soko Štark“.

Propozicije za 2019. godinu.

Masters čivijada

Šabac 2019

Po drugi put, klub organizuje takmičenje za masters plivače. Takmičenje se održava u Šapcu 21.09.2019.
Takmičenje se odvija po pravilima FINA i Masters odbora PSS. Pravo nastupa imaju svi prijavljeni domaći i strani takmičari. Svaki takmičar nastupa na sopstvenu odgovornost, a potvrđuje potpisom.

Takmičarske grupe

Vladan Isaković Isak

Vladan Isaković Isak

Trener škole plivanja i masters sekcije

+381 63 8696918
Ime i PrezimeGodina----
ANĐELKA RALETIĆ
ANJA VELIMIROVIĆ
DANILO ILIĆ
HELENA JOVANOVIĆ
JOVANA JONIĆ
KATARINA ARSENIJEVIĆ
MATTIA TRASMONDI
NINA POPOVIĆ
SARA JOVANOVIĆ
VUK JELIĆ
VUK VESELINOVIĆ
Dejan Ilić Deki

Dejan Ilić Deki

Trener kadeta i starijih selekcija

+381 62 555854
Prezime i ImeGodina----
Аnja
Bijele
Budimir
Dragana
Dubovac
Jelisaveta
Jelica
Kovačević
Marko
Mia
Milošević
Mihailo
Nevena
Nora
Ognjen
Radičević
Sofija
Dejan Budimir Buda

Dejan Budimir Buda

Trener pionirskih selekcija

+381 63 8358839
Prezime i ImeGodina----
Arsenijević Andrija
Banjalić Ivan
Barjaktarović Dunja
Vasić Petar
Vranić Vukašin
Gaković Stefan
Damjanović Lazar
Damjanović Luka
Zeljić Ognjen
Zrilić Vukašin
Jovanović Lazar
Kukalj Teodora
Lalić Nikola
Magazin Radoš
Mandić Nemanja
Macić Lazar
Macić Miloš
Milutinović Nemanja
Milutinović Uroš
Milutinović Filip
Nikolić Danilo
Radulović Nađa
Simič Lazar
Spasojević Stefan
Stevanović Lana
Stojiljković Ognjen
Trboljevac Luka
Čaić Dani
Šušnjar Stanko
Pavlović Lazar
Spasenović Uroš
Sara Francuski

Sara Francuski

Trener pionirskih selekcija

+381 62 9688268
Prezime i ImeGodina----
Dorčić Lea
Dragojlović Dimitrije
Dubovac Anđela
Đorđević Elena
Đorđević Teodora
Jerinić Andrija
Jerinić Vuk
Jovanović Luka
Jovanović Miloš
Joksimović Maša
Јonić Jana
Kovačević Petar
Мaksimović Ognjen
Мatković Mihajlo
Мilenković Andrea
Оgnjenović Lena
Pertović Nađa
Radunović Kjara
Ranković Đorđe
Starčević Lazar
Stančević Petar
Stevanović Lana
Car Milica
Cvetković Isidora
Cvetković Tamara

Program Plivačkog Klub Barakuda

Škola Plivanja

U školi plivanja polaznici uče pravilne tehnike plivanja. Uz redovne dolaske, imaće pravilan razvoj i pravilno držanje.

Trenažna Grupa

Većina plivača svetske klase ima 10 do 12 treninga nedeljno, odnosno pet do osam sati dnevnog plivanja i treninga.

Rekreativna Grupa

Obаveštаvаmo sve zаinteresovаne plivаče, stаrije od 15 godinа, dа će se treninzi održаvаti ponedeljkom i petkom..

Masters grupa

Obаveštаvаmo sve zаinteresovаne mаsters plivаče, stаrije od 25 godinа, dа će se treninzi održаvаti ponedeljkom..

Prijatelji Kluba

SAZNAJ VIŠE O NAMA

Klub nastoji da iz svakog plivača izvuče maksimum sportskih i životnih rezultata i najbolje je mesto za obuku plivanja, rekreaciju i aktivno provođenje slobodnog vremena.

IMATE PITANJE?

Ukoliko imate neko pitanje ili nedoumicu u vezi naših programa, kontaktirajte nas!

 

TELEFON

+381 62/555-854

+381 63/869-69-18

LOKACIJA BAZENA

Zavod za sport i medicinu sporta, Košutnjak

SREDIŠTE KLUBA

Bulevar Vojvode Mišića 17, Beogradgs.